Hyppää pääsisältöön

TIETOA MEISTÄ

GOGOLF GROUP ON SUOMEN NOPEIMMIN KASVAVA GOLFTOIMIJA

Mikä on GoGolf

GoGolf on golfareiden perustama yhteisö, jonka ajatus on simppelisti luoda entistä parempia golfpalveluja pelaajille. 


Haluamme tarjota parasta mahdollista golfia, oli kyse sitten golfmatkoista, tapahtumista tai peruskesäpäivästä golfkentällä. 

VISIO - Olla Suomen suosituin tapa harrastaa golfia

MISSIO - Tuottaa asiakkaan odotukset ylittäviä golfpalveluja

ARVOT - Pelaajalähtöisyys, innovatiivisuus, rohkeus

Yhteystiedot

Caddiemaster puhelin

02000 4653

Sähköposti
Postiosoite

Posti- ja käyntiosoite:
Piispanportti 11, 3krs
02240 Espoo

Laskutustiedot GoGolf Finland Oy

GoGolf Finland Oy 1464875-6

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite: 003714648756

Laskutustiedot GoGolf Oy

GoGolf Oy 2375690-0

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite: 003723756900

Laskutustiedot Golf Sky Oy

Golf Sky Oy 2643257-3

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite: 003726432573

Laskutustiedot Kurk Golf Oy

Oy Kurk Golf Ab 0587798-7

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite: 003705877987

GoGolf Group

GoGolfin media tavoittaa yli 100 tuhatta uniikkia kävijää kuukausittain

GoGolfin jäseniä on jo lähes 50 000

Golf Sky on Suomen suurin golfvälinekauppa, jättiliikkeet Nokialla, Vantaalla, Espoossa ja Turussa

GoGolfin shopissa myydään green feet Suomen parhaille kentille

GoGolfin tapahtumatiimi järjestää mahtavia tapahtumia golfkentillä

Kurk Golf on ensimmäinen GoGolf-kenttä, joka toimii koelaboratorionamme

GoGolf Isosaari on GoGolfin operoima kenttä Suomenlinnan takana

Hill Side Golfin operointisopimus astui voimaan lokakuussa 2020 ja kenttä tunnetaan nykyään nimellä Hills by GoGolf

GoGolfin ranget, Leppävaara ja Mega Range, tarjoavat erinomaiset harjoittelumahdollisuudet

Ensimmäinen GoGolf Lounge avattiin marraskuussa 2020 Espoon Keran halleille

GoGolf Valmennus tarjoaa laadukasta valmennusta kaikentasoisille golfareille

We Love Padel Leppävaara kuusi kilpatasoista ulkokenttää GoGolf Range Leppävaaran yhteydessä

GoGolf Media

GoGolf valittiin Suomen parhaaksi Golftoimitukseksi vuonna 2017.

GoGolfin mediaperheeseen kuuluu kahdesti vuodessa ilmestyvä GoGolf-lehti,

yli 100 tuhatta uniikkia kävijää kuukaudessa tavoittava GoGolf.fi

sekä GoGolfin supersuositut sosiaalisen median kanavat. 

Lisäksi tavoitamme lukijamme viikottain uutiskirjeellä, jolla on yhteensä 41 000 tilaajaa.

Suomen paras tiimi

.

Team GoGolf

Mikael Hästbacka

Liiketoimintajohtaja
GoGolf Oy
+358 40 555 3222 / hestis@gogolf.fi

Antero Hiito

Myynti
Avainasiakaspäällikkö
040 077 9665 / antero@gogolf.fi

Jussi Miettinen

Media
Päätoimittaja
0404122201 / jussi@gogolf.fi

Paavo Kettunen

Uudet liiketoimintamahdollisuudet
Hallituksen puheenjohtaja
paavo@gogolf.fi

Juha Tuukkanen

Hankejohtaja
GoGolf Operations
0405691227/ juha@gogolf.fi

Tuomas Tyry

Verkkokauppa ja projektit
Head of Verkkokauppa
0405287153 / tuomas@gogolf.fi

Joonas Salonaho

Tapahtumat & Opetus
Head of Tapahtumat & Opetus
050 3835 435 / joonas@gogolf.fi

Teemu Tyry

Media
Toimittaja

teemu@gogolf.fi

Sari Kettunen

Media
Tuottaja

+358 40 778 1210 / sari@gogolf.fi

Jussi Isotalo

Myyntiassistentti

0407766660 / jussi.isotalo@gogolf.fi

Pasi Rantamäki

Taloushallinto
CFO
0408421020 / pasi@gogolf.fi

Kristina Juhala

Markkinointipäällikkö
GoGolf Group
044 2028 753 / kristina@gogolf.fi

Jyrki Rehumäki

Toimitusjohtaja
GoGolf Group
050 4144 768 / jyrki@gogolf.fi

Petri Meller

Myynti
Avainasiakaspäällikkö
040 860 7787 / petri.meller@gogolf.fi

Pääyhteistyökumppanit